Zapisz się do newslettera
i pobierz darmowy
E-Book
z programem
"21 Dni z Oddechem"!

Jeżeli chcesz więcej dowiedzieć się o oddychaniu i poznać skuteczne metody treningu oddechowego... 👇 :)

* Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji od sofizjo.pl. Zgodę będziesz mogła w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

* Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o sofizjo.pl. Zgodę będziesz mogła w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Czym jest program
"21 Dni z Oddechem"?

Program ten stworzony jest dla wszystkich osób, które chcą się nauczyć prawidłowo oddychać w celu poprawienia swojego samopoczucia oraz zdrowia fizycznego. Ponadto dzięki stosowanym ćwiczeniom poprawią się Twoje możliwości regeneracji oraz koncentracji.

Książka zawiera wiele informacji na temat treningu oddechowego wyjaśniających podstawy teoretyczne prozdrowotnego działania ćwiczeń oddechowych. 

E-Book ten zawiera prawie 100 stron informacji na temat treningu oddechowego oraz zestaw praktycznych ćwiczeń oddechowych, które można wykonywać samodzielnie w swoim domu, biurze oraz na siłowni.

"21 Dni z Oddechem" zostało opracowane tak, by wprowadzanie nowych nawyków oddechowych przychodziło naturalnie, a stosowanie ćwiczeń było proste i przyjemne. 

 

 

Autor

mgr Sandra Osipiuk-Sienkiewicz
fizjoterapeutka
trenerka oddechu

 

Liczba stron

98 stron -
w tym 36 stron
z praktycznym
Atlasem Ćwiczeń.

Cena

Bezcenny.
Darmowe pobranie
po zapisie do newslettera :)