Zapisz się do newslettera
i pobierz darmowy
E-Book
z programem
"21 Dni z Oddechem"!

Jeżeli chcesz więcej dowiedzieć się o oddychaniu i poznać skuteczne metody treningu oddechowego... 👇 :)

* Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji od sofizjo.pl. Zgodę będziesz mogła w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail przez sofizjo.pl w celu przesyłania na podany przeze mnie adres e-mail newslettera oraz informacji handlowych na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a RODO oraz art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, jak również w celu weryfikacji listy subskrybentów ww. newslettera. Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dot. przetwarzania moich danych dostępną tutaj.

Czym jest program
"21 Dni z Oddechem"?

Program ten stworzony jest dla wszystkich osób, które chcą się nauczyć prawidłowo oddychać w celu poprawienia swojego samopoczucia oraz zdrowia fizycznego. Ponadto dzięki stosowanym ćwiczeniom poprawią się Twoje możliwości regeneracji oraz koncentracji.

Książka zawiera wiele informacji na temat treningu oddechowego wyjaśniających podstawy teoretyczne prozdrowotnego działania ćwiczeń oddechowych. 

E-Book ten zawiera prawie 100 stron informacji na temat treningu oddechowego oraz zestaw praktycznych ćwiczeń oddechowych, które można wykonywać samodzielnie w swoim domu, biurze oraz na siłowni.

"21 Dni z Oddechem" zostało opracowane tak, by wprowadzanie nowych nawyków oddechowych przychodziło naturalnie, a stosowanie ćwiczeń było proste i przyjemne. 

 

 

Autor

mgr Sandra Osipiuk-Sienkiewicz
fizjoterapeutka
trenerka oddechu

 

Liczba stron

98 stron -
w tym 36 stron
z praktycznym
Atlasem Ćwiczeń.

Cena

Bezcenny.
Darmowe pobranie
po zapisie do newslettera :)