O mnie.

Nazywam się Sandra Osipiuk-Sienkiewicz i uczę ludzi oddychać.

Jestem trenerem oddechu i magistrem fizjoterapii.
Moje doświadczenie zawodowe i naukowe sprawiło, że specjalizuję się w odbudowie posturalnej oraz reedukacji oddechowej.

Bio.

Jestem absolwentką kursów Postural Restoration Institute oraz posiadam uprawnienia instruktorskie do nauczania metod: Buteyko i Oxygen Advantage. Ponadto ukończyłam studia podyplomowe z Psychosomatyki i Somatopsychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. 

Na co dzień pracuję z dorosłymi i dziećmi z problemami oddechowymi i wadami postawy. Swoje doświadczenie zdobywałam m.in. w Klinice Pneumonologii i Alergologii Wieku Dziecięcego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. 

Moje zainteresowanie oddechem zaprowadziło mnie na scenę TEDxWarsaw 2018. Możesz zobaczyć moje wystąpienie pt. „Siła twojego oddechu”.

Wiedzą na temat oddychania aktywnie dzielę się od wielu lat. Prowadziłam wykłady na konwencjach fitness i konferencjach naukowych. Byłam redaktorem merytorycznym oraz autorem tekstów w „Fizjoterapii Funkcjonalnej”.

Opublikowałam ponad 30 artykułów o tematyce fizjoterapeutycznej m.in. w „Medycynie Sportowej”,„Terapii”, „Pediatrii po Dyplomie” i „Alergologii Polskiej”. Ponadto jestem współautorką podręcznika medycznego „Pulmonologia Dziecięca”.

Od 2017 roku prowadzę autorskie szkolenia na temat reedukacji oddechowej dla profesjonalistów oraz amatorów. Obecnie mam przyjemność należeć do zespołu szkoleniowców Blackroll®️Education.

Właśnie dlatego pozwalam sobie mówić, że uczę ludzi oddychać.

Certyfikaty.